הסיפור שלנו

הבידול המרכזי שלנו אינו טמון רק במוצרים שלנו, אלא בסיבה שלשמה הם נוצרו. מוצרי ההשלמה שלנו יוצרו כדי לענות על צורך מובהק שלא קיבל עד היום מענה ראוי מעולם.

מאות מיליוני אנשים בעולם שואפים לאכול בריא ומנסים לרזות בעזרת מגוון עצום של דיאטות ותוכניות הרזיה. אך רובם אינם מצליחים לנהל אורח חיים בריא במשקל נכון לאורך זמן.

אלי אלימלך, לאחר 28 שנים בהם עזר, ליווה ואימן אלפי אנשים, בארץ ובברזיל, לסגל לעצמם שגרת תזונה בריאה, שם לב שלמרות כל הידע  הקיים ואין סוף מוצרי הדיאט למיניהם, הרוב המכריע של האנשים שמנסים להתמודד עם עודף משקל ולנהל אורח חיים בריא – נכשלים!

אלי זיהה בעיה שחזרה על עצמה שוב ושוב – האנשים תמיד בוחרים את המאכלים שלהם מתוך מה שזמין להם ומתוכם הם בוחרים את מה שטעים להם.

הבעיה היא שברוב המקרים מה שזמין וטעים, הוא בדרך כלל לא בריא ולא תומך במטרות כמו ירידה במשקל.

לכן שוב ושוב, אנשים, עם כוונות טובות, ״נופלים״ לבחירות גרועות שפוגעות בהם וגוררות אותם לעליה במשקל, פגיעה בבריאות ובהרגשה, ומותירה אותם בתחושת אכזבה ותסכול.

מתוך הבנת שורש הבעיה , אלי אלימלך ייסד את חברת Hold On  ששמה לה למטרה, לתמוך בכל אותם אנשים שמנסים לנהל אורח חיים בריא או להשיל משקל ונשברים שוב ושוב ולהפוך את ניהול אורח החיים הבריא לידידותי, כיפי, קל לתפעול וטעים במיוחד.

מוצרי Hold On תוכננו במיוחד לצורך זה,  זהו למעשה קו מוצרים מתקדם שמטרתו להפוך את הבריא לנגיש וטעים במיוחד.

המוצרים פותחו ע״י מיטב המומחים ומיוצרים בישראל בקפידה רבה עם בקרת איכות גבוהה תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר (ללא ממתיקים מלאכותיים וללא חומרים משמרים).

המוצרים, בעלי מרקם מושלם וטעם מדהים לחוויית שימוש, הם מהווים תמיכה והשלמה לתזונה מאוזנת תוך בקרת קלוריות.

מי לא היה רוצה לדעת שהוא מסוגל לא רק לרדת במשקל אלא להצליח לנהל אורח חיים בריא שיאפשר לו לשמור על המשקל החדש שלו בנוחות ולתמיד?

אלי אלימלך, הקים את חברת Hold On  עם מוצרי ההשלמה הייחודיים שלה כדי לפתור בעיה שחזרה על עצמה אצל הרבה מאוד אנשים אותם הוא אימן להרזיה ובניית שגרת תזונה נכונה.

מוצרי  Hold On  תוכננו במיוחד לצורך זה והופכים את האתגר של ניהול אורח חיים בריא, במשקל נכון, לפשוט, מהנה וטעים במיוחד.

מי יכול ליהנות ממוצרי Hold On ?

  1. כל מי שרוצה פתרון פשוט ופרקטי לניהול אורח חיים בריא– מוצרים טעימים במיוחד המהווים פתרון זמין שימנע ממנו ליפול שוב ושוב למאכלים עתירי הקלוריות, סוכרים ושומנים מזיקים. 

  1. כל מי שרוצה לרדת במשקל ורוצה לשמור על איזון תזונתי נכון באופן פרקטי ונוח, משביע במעט קלוריות.

  1. כל מי שרוצה לאמץ אורח חיים בריא ומאוזן כחלק אינטגרלי מהחיים ללא מאמץ רב בהכנה, בהתארגנות ובלי הידע לשמור על איזון נכון בתזונה.

  1. כל מי שעוסק בספורט ורוצה לסגל לעצמו שגרת אכילה בריאה, מאוזנת ומותאמת לצרכים הגופניים.

  1. כל מי שמרגיש שהמשמעות של תוכנית הרזיה/שגרת תזונה מאוזנת הוא פשוט סבל והקרבה אינסופיים יגלה שתכנון נכון הכולל מוצרי תמיכה פרקטיים, משביעים וטעימים ישנו לגמרי את החוויה.

  1. כל מי שחש שאין לו זמן כדי להכין חלק מהמנות הנדרשות לניהול סדר יום מאוזן, יקבל פתרון מאוזן ופשוט שקל לשלב במהלך היום וגם סופר טעים.

  1. כל אדם שרוצה לאכול בריא, מאוזן ומשביע מבלי להתאמץ כדי לרדת במשקל, לשמור על אורח חיים מאוזן מבלי להתעסק כל היום באוכל.
גלילה לראש העמוד